MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Block Title
af: Bloktitel

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Image
af: Beeld

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Color
af: Kleur

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
