MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Image
ast: Imaxe

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Custom
ast: Personalizáu
