MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Image
be: Малюнак

en: Attachment
be: Дадатак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Banner
be: Банэр

en: Text area (multiple rows)
be: Тэкставая вобласць (некалькі радкоў)

en: About
be: Аб

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула
