MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Image
bn: ছবি

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Color
bn: রং

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Submitted by !username on !datetime
bn: তৈরি করেছেন: !username !datetime তারিখে
