MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Attachment
bs: Prilog

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Color
bs: Boja

en: Text area (multiple rows)
bs: Tekst polje (više redova)
