MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Image
cy: Delwedd

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Custom
cy: Addasu

en: Color
cy: Lliw

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Position
cy: Lleoliad

en: Image style
cy: Arddull delwedd
