MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
