MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Image
eu: Irudia

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)

en: CSS code
eu: CSS kodea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
