MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Article
fi: Artikkeli

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Image
fi: Kuva

en: Attachment
fi: Liite

en: Custom
fi: Oma

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Position
fi: Sijoitus

en: Selector
fi: Valitsin

en: Text area (multiple rows)
fi: Tekstialue (useita rivejä)

en: CSS code
fi: CSS koodi

en: About
fi: Tietoja

en: Important
fi: Tärkeää

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fi: Syötä pilkuilla eroteltu lista sanoista jotka kuvaavat sisältöäsi.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Upload an image to go with this article.
fi: Lataa artikkeliin liittyvä kuva.
