MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Image
jv: Gambar

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Custom
jv: Kostum

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Color
jv: Kelir

en: Text area (multiple rows)
jv: Kotak tèks (barisé akèh)

en: About
jv: Ngenani

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel
