MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Important
kn: ಪ್ರಮುಖ
