MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Article
ku: وتار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Image
ku: وێنە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
