MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Article
nn: Artikkel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Image
nn: Bilete

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Color
nn: Farge

en: Repeat
nn: Repeter

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.

en: Upload an image to go with this article.
nn: Last opp eit bilete for å legge saman med artikkelen.
