MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Image
oc: Imatge

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Original image
oc: Imatge original

en: Repeat
oc: Repetir

en: Banner
oc: Bandièra

en: Position
oc: Posicion

en: Lines
oc: Linhas

en: Text area (multiple rows)
oc: Zòna de tèxte (mantuna linha)

en: CSS code
oc: Còde CSS

en: About
oc: A prepaus

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.
