MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Attachment
sk: Príloha

en: Custom
sk: Vlastná

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Lines
sk: riadky

en: Inline CSS
sk: CSS v riadku

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: CSS code
sk: CSS kód

en: About
sk: Informácie o

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.
