MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Article
sv: Artikel

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Image
sv: Bild

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Custom
sv: Anpassad

en: Original image
sv: Originalbild

en: Color
sv: Färg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Selector
sv: Väljare

en: Text area (multiple rows)
sv: Textfält (flera rader)

en: CSS code
sv: CSS-kod

en: About
sv: Om

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sv: Använd <em>artiklar</em> för tidskänsligt innehåll som nyheter, pressreleaser eller blogginlägg.

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Upload an image to go with this article.
sv: Ladda upp en bild tillsammans med denna artikel.

en: JS code
sv: JS-kod
