MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం

en: About
te: గురించి
