MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Color
ug: رەڭ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
