MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Block Title
ur: بلاک کا عنوان

en: Article
ur: مضمون

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Color
ur: رنگ
