MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Image
eo: Bildo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Custom
eo: Propra

en: Color
eo: Koloro

en: Banner
eo: Rubando

en: Position
eo: Loko

en: Image style
eo: Bilda stilo
