MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Article
gu: લેખ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Color
gu: રંગ

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
