MakeUp (7.x-1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Image
hr: Slika

en: Attachment
hr: Prilog

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)

en: About
hr: Opis

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.
