MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია
