MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Custom
lt: Savitas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: About
lt: Apie

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.
