MakeUp (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Color
ne: रंग

en: About
ne: बारेमा
