MakeUp (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
