MakeUp (7.x-2.0-rc2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
