MakeUp (7.x-2.0-rc2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Nothing
ka: არაფერი
