MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Menu
ar: القائمة

en: Display links
ar: اعرض الروابط

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Rendered as @mode
ar: يقدم كـ  @mode
