MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
