MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Display links
ca: Mostra els enllaços

en: Original image
ca: Imatge original

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: About
ca: Detalls

en: Show links
ca: Mostra els enllaços

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode
