MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Menu
cy: Dewislen

en: Display links
cy: Dangos dolenni

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Image style
cy: Arddull delwedd
