MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Display links
da: Vis links

en: Original image
da: Originalt billede

en: Ordered list
da: Ordnet liste

en: Unordered list
da: Uordnet liste

en: About
da: Om

en: Show titles
da: Vis titler

en: Show links
da: Vis links

en: Display titles
da: Vis titler

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode

en: Do not display links
da: Vis ikke links
