MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
