MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Interval
eu: Bitartea

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Show links
eu: Estekak ikusi

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
