MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Show links
gu: કડીઓ બતાવો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
