MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Menu
hu: Menü

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Interval
hu: Időköz

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista

en: Unordered list
hu: Rendezetlen lista

en: About
hu: Leírás

en: Show titles
hu: Címek megjelenítése

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Display titles
hu: Címek megjeleníŧése

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Div
hu: Szakasz

en: Rendered as @mode
hu: Leképzés, mint @mode

en: Do not display links
hu: Ne jelenítsen meg hivatkozásokat

en: Show indicators
hu: Jelzők megjelenítése
