MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Menu
ja: メニュー

en: Display links
ja: リンクを表示

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Interval
ja: 間隔

en: Ordered list
ja: 順序付きリスト

en: Unordered list
ja: 順序なしリスト

en: About
ja: アバウト

en: Show links
ja: リンクを表示

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: Rendered as @mode
ja: @mode として描画されています

en: Do not display links
ja: リンクを非表示
