MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
