MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Menu
ro: Meniu

en: Display links
ro: Afişează legăturile

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Ordered list
ro: Listă ordonată

en: Unordered list
ro: Listă neordonată

en: About
ro: Despre

en: Show links
ro: Arată legăturile

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Rendered as @mode
ro: Randat ca @mode
