MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Display links
sv: Visa länkar

en: Original image
sv: Originalbild

en: Interval
sv: Intervall

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: Unordered list
sv: Punktlista

en: About
sv: Om

en: Show links
sv: Visa länkar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode

en: Do not display links
sv: Visa inte länkar
