MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Menu
tr: Menü

en: Display links
tr: Bağlantıları göster

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Interval
tr: Aralık

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: About
tr: Hakkında

en: Show links
tr: Bağlantıları göster

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: Rendered as @mode
tr: @mode olarak görüntüsü oluşturuldu
