MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: About
az: Haqqında

en: Show links
az: Linkləri göstər
