MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Interval
be: Інтэрвал

en: About
be: Аб

en: Show links
be: Адлюстроўваць спасылкі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: View mode
be: Лад выгляду
