MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Menu
bs: Meni

en: Display links
bs: Prikaz linkova

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista
