MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: About
cs: Popis

en: Show titles
cs: Zobrazit nadpisy

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode
