MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Menu
el: Μενού

en: Display links
el: Εμφάνιση συνδέσμων

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Interval
el: Περίοδος

en: About
el: Περί

en: Show titles
el: Εμφάνιση τίτλων

en: Show links
el: Προβολή συνδέσμων

en: Display titles
el: Εμφάνιση τίτλων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode
