MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Original image
et: Algne pilt

en: Interval
et: Intervall

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Show links
et: Näita linke

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode
