MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Menu
fa: منو

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Interval
fa: دوره

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: About
fa: درباره

en: Show links
fa: نمایش پیوند‌ها

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: View mode
fa: نحوه نمایش
