MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Display links
fi: Näytä linkit

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: Unordered list
fi: Järjestämätön lista

en: About
fi: Tietoja

en: Show links
fi: Näytä linkit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: Rendered as @mode
fi: Renderöity muodossa @mode

en: Do not display links
fi: Älä näytä linkkejä
